Portret ze zdjęcia
wyjątkowym i niebanalnym prezentem na różne okazje: na chrzest, komunię, ślub, urodziny, walentynki, rocznicę wspólnej znajomości czy imieniny szefa w firmie...


portret w makachportret dziewczyny


Czasem stare rodzinne fotografie mogą być doskonałym materiałem do zatrzymania chwil które minęły a które warto uświetnić na obrazie.

portret na prezent ślubnyportret olejny na płótnie

Portrety malujemy w tradycyjnych technikach: olej na płótnie, pastel, sepia i ołówek. Każda sportretowana osoba jest na obrazie nie tylko podobna do siebie, ale również bardzo starannie namalowana lub narysowana.

Chciałbyś zamówić portret lub portrety...? Skontaktuj się z nami, przyślij zdjęcia, na podstawie których namalujemy profesjonalny portret. Będzie on miłą pamiątką oraz sprawi wiele radości sportretowanej osobie.

 

portret ojca i synaportret olejny


Więcej informacji o portretach olejnych na płótnie i przykładowe prace w dziale portret olejny, natomiast o portretach wykonanych kolorową pastelą na kartonie w zakładce portret pastelą.

Portrety rysujemy również ołówkiem albo sepią na kartonie. Dodatkowe informacje o tych monochromatycznych portretach i wybrane realizacje są na stronie portret ołówkiem i sepią.

:::do góry strony:::