Rysujemy i malujemy karykatury i portrety na zamówienie w różnych technikach. W naszej pracowni powstają też pejzaże, obrazy martwej natury i ilustracje. Najczęściej osoby zainteresowane składają zamówienie mailem albo telefonicznie.

Zarówno portrety jak i karykatury które wykonujemy cechują się wysoką jakością i bardzo duzym profesjonalizm wykonania.


Niektóre, zrealizowane przez nas portrety można zobaczyć na stronie portret. Jest tam też więcej szczegółowych informacji na temat portretu w różnych technikach.

Przykładowe karykatury wykonane w bardzo różnych technikach są na stronie karykatura. Tam też jest duzo szczegółów dotyczących możliwości zamówienia karykatury.

Jesteśmy absolwentami Akademii Sztuk Pięknych. Z duzym profesjonalizmem i zamiłowaniem wykonamy karykaturę lub portret ze zdjęcia dla wszystkich zainteresowanych z rejonu dolnośląskie.
Zapraszamy mieszkańców miast i miasteczek: Bolesławiec, Dzierżoniów, Góra, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Lwówek Śląski, Milicz, Oleśnica, Oława, Polkowice, Środa Śląska, Strzelin, Świdnica, Trzebnica, Wałbrzych, Wołów, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Zgorzelec, Złotoryja.

Realizujemy zlecenia z całej Polski ale również z Europy i nie stanowi dla nas problemu odległość. Zrealizowaną pracę, pakujemy, bardzo dobrzez zabezpieczamy i wysłamy na podany adres.
Mozna u nas zamówić także obraz o innej tematyce niz portret, albo kopię istniejącego już dzieła. Przykładowe prace w zakładce malarstwo i w kopie.

Proponujemy też wykonanie ilustracji albo komiksu na prezent. Szczegółowe informacje na ten temat w dziale ilustracja.


:::do góry strony:::