Tematyką naszego malarstwa jest bardzo często portret, ale często tworzymy też pejzaże czy obrazy martwej natury. Oprócz tego wykonujemy też na zlecenie karykatury i ilustracje.
Zamówienia można składać telefonicznie albo mailem.

Bardzo wysoka jakość oraz duży profesjonalizm wykonania wyróżnia nasze karykatury i portrety.


Jeżeli potrzebowalibyście Państwo uzyskać szczegółowe informacje dotyczące wykonywanych przez nas portretów i zobaczyć przykładowe prace, zapraszamy do przejrzenia działu: portret.

Wszystko na temat karykatury: techniki, sposoby realizacji, przykładowe prace mozna znaleźć w dziale: karykatura.

Jesteśmy artystami, którzy z zamiłowaniem oddają się twórczości. Solidne, wyższe wykształcenie plastyczne jest podstawą naszego warsztatu. Zrealizujemy zamówienia na portret lub karykaturę dla mieszkańców rejonu podkarpackie z takich miejscowości jak: Brzozów, Dębica, Jarosław, Jasło, Kolbuszowa, Krosno, Lesko, Leżajsk, Lubaczów, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Rzeszów, Sanok, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Ustrzyki Dolne, Łańcut.

Realizujemy zamówienia z całej Polski i Europy. Jeżeli chodzi o odległość to nie stanowi ona dla nas problemu, ponieważ zrealizowana na zamówienie karykatura albo portret ze zdjęcia jest przez nas bardzo starannie pakowany i wysyłany pocztą bądź kurierem na podany adres.

W naszej pracowni malujemy też inne obrazy, a niżeli te wcześniej omówione, w tym też kopie. Szczegóły na temat pejzażu czy martwej natury w zakładce malarstwo, natomiast o kopiach znanych dzieł wielkich mistrzów w zakładce kopie.

Bardzo osobliwym prezentem, jaki możemy Państwu zaproponować jest wykonanie ilustracji albo komiksu na jakąś szczególną okazję. Więcej informacji w zakładce: ilustracja.


:::do góry strony:::